header
picture
Brno, Ostrava, Bratislava,… Praha… a je tu konec. - (14.05.2012)

Ano… přátelé drazí… Turné 2012 - Letíme na Wenuši - je již minulostí. Bylo to více jak měsíc cestování. Celkem jsme najeli více jak 2000km, zpracovali jsme stovky metrů lepicích pásek, vypili jsme hektolitry vody a jiných tekutin, snědli nespočetně místních specialit, proleželi stovky hotelových postelí, v případě Tomáše zničili nejedny silonky (jeho vlastní! :-), zničili stovky strun, atd…

Když jsme počátkem dubna vyráželi, byli jsme nervózní, jak nás lidé a fanoušci přijmou…, jak se ztotožní se „staronovou“ sestavou…, jak přijmou nové skladby z posledního alba…

Nervozita ale již po prvním koncertě v Plzni opadla, a to, co jsme si předsevzali, se nakonec stalo nosnou myšlenkou tohoto Turné: Nebudeme li se bavit my, nemohou se bavit návštěvníci koncertů! Tak jsme se jen jednoduše dle této poučky hraním bavili, a ono to funguje! Evidentně se bavili i ti, kteří si udělali čas, byli dostatečně zvědaví, investovali tři sta padesát korun do vstupenky (nebo je od nás dostali jako projev vděčnosti za svou každodenní nelehkou práci), nebo je někde „vysoutěžili“… a dorazili na některý z koncertů.

Chtěli bychom touto cestou poděkovat všem, kteří přišli, vynechali eventuelně televizní seriál (nebo jiný lákavý program), a vytvořili úžasnou atmosféru v halách a na stadionech, kde jsme hráli! Bylo to skvělé, předčilo to naše očekávání, a zavazuje nás to k tomu, abychom, tak jak jsme slíbili, kontinuálně pokračovali dál v práci, kterou jsme společně začali, a neodložili WV zase na čas někam do „časové skříně“! Donesli jste sebou na koncerty neuvěřitelné množství pozitivní energie! Tu jste nám dali, a my Vám jí hodláme vrátit formou nových nahrávek a koncertů!

Chtěli bychom touto cestou také poděkovat Všem, kteří se na tomto Turné podíleli svou prací! Mnoho z nich není vidět, mnoho z nich ani neznáme jménem, ale bez nich by to nefungovalo! V noci museli často pracovat, neměli čas na pořádné jídlo, pospávali v halách po šatnách, aby byli schopni ten cirkus na kolech druhý den posunout o město dál,… a zvládli to! Byla radost a čest se s nimi pracovně i lidsky potkávat! Děkujeme!

Wanastowi Vjecy 2012 se svým zvukařem M.Starým – budoucím starostou KlešicKONTAKT NA MANAGEMENT

recenze, promo CD,
rozhovory s kapelou, koncerty
managementwanastowivjecy.cz

balíček pro novináře

copyright