header
picture
Letní festivaly 2019 a O2universum - (26.09.2019)

Tak přátelé drazí… Další várku letních festivalů máme za sebou. Bylo to moc fajn… Letní festivaly mají nenapodobitelnou atmosféru, a zaplať pán bůh za ní. Letos nám vyšlo počasí, a až na jeden festival, kde ale nepršelo během „našeho setu“, to vše klaplo na jedničku. Oproti minulému roku jsme trochu pozměnili design scény, a pochopitelně i play list. Je těžké vykopávat zavedené věci, a nahradit je jinými, jde to jen do jisté míry, ale snažíme se. Liberec celé naše letní snažení ukončil, a my se již těšíme na příští rok.

Třešíňka na dortu bylo hraní minulý čtvrtek, kdy jsme s WV "neoficiálně odpanili" O2universum. Myslíme si, že to bude do budoucna něco, jako byla v 80.letech Lucerna. Přesně tento prostor Praze chyběl! Dobrá zpráva je, že dobít tento prostor se ctí, nebude pro plno interpretů a akcí taková pakárna, jako se ctí "vyplenit" vedlejší O2 Arénu. ???? Pár vstupenek se nám podařilo „nadělit“ mezi prvních 100 fanoušků, kteří si o ně napsali. Doufáme, že jsme nikoho nezklamali, a naopak všechny potěšili. 

Aktuality jsou na našem oficiálním Facebook profilu, tak koho zajímá, co bude dál, co se děje, kde nás můžete vidět, potkat, slyšet, atd… sledujte ho. A aby bylo na co vzpomínat, přikládáme ještě pár fotografií z léta a O2universum.KONTAKT NA MANAGEMENT

recenze, promo CD,
rozhovory s kapelou, koncerty
managementwanastowivjecy.cz

balíček pro novináře

copyright