header
picture
CD - Alchymie a Autogramiáda - (26.11.2016)

Je to tady, přátelé… Nové Cd nese název Alchymie, a v těchto dnech se již začíná distribuovat do prodeje. Jak jsme již psali, máme připravené „prodejní fochy“ ve stojanech v síti TESCO. Mimo tato již dopředu viditelná místa, se nové CD postupně objeví ve všech obvyklých prodejních místech! Doporučená MC (maloobchodní cena) je 299,-Kč. CD Alchymie si můžete zakoupit již nyní v našem E-Shopu.

U příležitosti vídání tohoto CéDéčka, se bude konat 30.11. od 17:00 autogramiáda v prodejně MUSICPOINT na Jungmannově náměstí v Praze, který provozuje společnost Supraphon. Naše věková kategorie už ví, pro ty mladší jen uvedeme, že je to původní český label, který byl hlavní vydavatel LP a SP klasických vinylových desek v době našeho mládí. Dosti melancholie… kdo si chce toto nové CD zakoupit, a má chuť si ho rovnou nechat podepsat od kapely, těšíme se na Vás tuto středu! Ukázky, abyste nekupovali zajíce v pytli, jsou již několik dní na našem Facebooku.

Musaicpoint

A na ty, kteří si zakoupili vstupenky na náš Vánoční koncert, a na autogramiádu se jim nechce… tak na Vás se těšíme 16.12. na Mlejně! Je to poslední koncert WV v tomto roce, tak si to společně užijeme!KONTAKT NA MANAGEMENT

recenze, promo CD,
rozhovory s kapelou, koncerty
managementwanastowivjecy.cz

balíček pro novináře

copyright