header
picture
Kapka Naděje a Vánoční koncert - (14.11.2013)

Přátelé drazí… Letní festivaly a všechny podobné „trachtace“ roku 2013 jsou již minulostí. Nicméně… Wanastowi Vjecy se do konce tohoto roku, a nejspíše až do festivalů 2014, zjeví ještě dvakrát. Mimochodem… koukněte na to, jakou vlnu dokáže způsobit jedna malá kapka… :-)

12. 12. 2013 bude v O2 Aréně v Praze Benefiční koncert pro nadaci Kapka Naděje, kam jsme přijali pozvání. Vedle dalších hudebních uskupení (jako je Kabát, Mandrage, Marta Jandová, …) odehrajeme pět songů (stejně jako ostatní kolegové a kolegyně).

Jediná ale zásadní vychytávka tohoto benefičního koncertu je ta, že partnery tohoto koncertu jsou společnosti Samsung, a ASEKOL. Ty vymyslely, že s ohledem na to, že řeší i recyklaci mobilních telefonů, za každý odevzdaný starý mobilní telefon (mimochodem…  jakýkoli), a jakkoli starý - i nefunkční!), dostane dotyčný volnou vstupenku na tento večer, a za každých 200 odevzdaných telefonů, poputuje jeden nový někam v rámci nadace, kde ho potřebují!

Je to rozhodně smysluplná akce, a účastí na tomto koncertě si můžete dopřát pěkný hudební zážitek, a ještě jako sekundární efekt pomoci dobré věci. Neváhejte, a dorazte!

Zároveň 22. 12. 2013 se pomalu stává tradicí Vánoční koncert na pro nás již „domovském“ KD Mlejn. Domovském proto, že zde již od obnovení „plnohodnotné“ činnosti zkoušíme, a připravujeme zde i nové písně. Jen pro info: KD Mlejn, Kovářova ulice, Praha 5.

ON-LINE PRODEJ VSTUPENEK

Je to pro nás takové příjemné zakončení roku, a možnost se vidět s přáteli a fanoušky v již plnohodnotné vánoční atmosféře. Koho bude 22. prosince doma drtit předvánoční shon, a bude z něj chtít na chvilku vypadnout…  je třeba i příznivec WV… jste zváni! Rádi se s Vámi uvidíme!


Kapka Naděje 2012KONTAKT NA MANAGEMENT

recenze, promo CD,
rozhovory s kapelou, koncerty
managementwanastowivjecy.cz

balíček pro novináře

copyright