header
picture
Turné 2012 - Letíme na Wenuši - (18.02.2012)

Přátelé drazí..., tak je to hotowá vjec! Vjecy wyrážejí na Turné! Ale to už wlastně wíte... Termíny máte v úhledné tabulce (tabulka je unikát, protože je to scan, jak to management rozesílal wšem, kterých se to týká! Alespoň widíte, že moderní technologie jsou w našem případě ještě stále před hranicemi našeho okresu).

Minulou sobotu jsme si zahráli na nadačním koncertu pro Kapku naděje (11.02.2012), a pro ty, kdo to newiděli a chtěli by widět, je tu odkaz na archiw ČT, kde se to dá zkouknout (záznam koncertu - je to prwní a poslední píseň tohoto pořadu - Kulomet a Korálky z karneolu). Pro ty, kdo to widět nechtějí, je pod článkem pár fotografií. Ty co to widěli nebo si to teď pustí, tak pro ty máme následující informaci: wizualně celý přenos připrawila Pink Panther Agency, která má na hrbu produkčně a technicky i Turné. Kdo se chystá na toto Turné, tak koncerty budou wypadat welmi podobně! Wychází se z tohoto multimediálního wzoru, a je to hodně o videu.

Jinak nás asi bude ještě před Turné widět na letošním udílení cen Anděl 2011, které se konají 08.03.2012 od 20:00hod v Praze - Incheba Aréna, a přenáší (pro info) ČT1. Bude to (jako již wloni) celé na žiwo!

info na závěr: Wstupenky na Turné jsou w síti: Ticketportal a Ticketpro a wšude je jednotné wstupné 350,-Kč! Je to bez místenek! Kdo dříw přijde, ten sedí, nebo stojí... kde chce! :-)

   
   


KONTAKT NA MANAGEMENT

recenze, promo CD,
rozhovory s kapelou, koncerty
managementwanastowivjecy.cz

balíček pro novináře

copyright